Ви тут: ГоловнаЛітература
 

Цитата дня

«Той, хто припиняє навчатися, готується жити у світі, якого не існує»
Ерік Хоффер

Література

Навчально–методичний комплекс з курсу: “Основи економічної теорії” / Уклад.: В.В. Радченко, І.О. Штундер та ін. К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2009. – 86 с.

Навчально–методичний комплекс призначений для студентів неекономічних спеціальностей, які вивчають дисципліну “Основи економічної теорії”, містить пояснювальну записку, тематичний плани лекцій та семінарських занять, тематику рефератів, приклади вправ та тестових завдань, список літератури, орієнтовні питання до іспиту, порядок поточного та підсумкового контролю знань студентів. Навчально–методичний комплекс покликаний полегшити підготовку студентів до занять в умовах кредитно–модульної системи.

Тести, вправи, завдання. Методичний посібник з курсу «Основи економічної теорії» / Уклад.: І.О. Штундер, В.В. Радченко, І.С. Біла та ін. К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2012. – 42 c.

Методичний посібник «Тести, вправи, завдання» призначений для студентів неекономічних спеціальностей Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, які вивчають дисципліну «Основи економічної теорії» і містить пояснювальну записку, тематичний план дисципліни, тестові завдання, вправи, задачі до відповідних тем курсу. Методичний посібник покликаний полегшити та поглибити підготовку студентів до семінарських занять та модульних контрольних робіт з «Основ економічної теорії» в умовах кредитно–модульної системи організації навчального процесу.

Навчально – методичний комплекс з курсу: «Основи економічної теорії» для студентів заочної (дистанційної) форми навчання / Уклад.: В.В. Радченко, Я.А. Катренко. К.: НПУ імені М.П.Драгоманова, 2010. – 38 с.

Навчально-методичний комплекс призначений для студентів неекономічних спеціальностей заочної (дистанційної) форми навчання, які вивчають дисципліну «Основи економічної теорії», містить пояснювальну записку, тематичний план лекцій та семінарських занять, тематику та питання для самостійної роботи студентів, приклади тестових завдань та вправ, тематику рефератів, список літератури, орієнтовні питання до іспиту, порядок поточного та підсумкового контролю знань студентів. Навчально-методичний комплекс покликаний полегшити підготовку студентів до занять в умовах кредитно-модульної системи.

Навчально-методичний комплекс з дисципліни: «Політична економія» / Уклад.: І.С. Біла, В.В.Радченко – К.: НПУ імені М.П. Драгоманова, 2013. – 143 с.

Навчально-методичний комплекс призначений для студентів спеціальності «Економічна теорія», які вивчають дисципліну «Політична економія». Він містить методичні рекомендації щодо роботи з курсом, тематичні плани лекцій та семінарських занять, тематику рефератів, вправи та тестові завдання, орієнтовні питання до екзамену, порядок поточного і підсумкового контролю знань студентів та список рекомендованої літератури. Навчально-методичний комплекс покликаний полегшити підготовку студентів до занять в умовах кредитно-модульної системи.

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ