Ви тут: ГоловнаБез категоріїКруглий стіл з нагоди 80-річчя кафедри економічної теорії

Цитата дня

«Лише вчитель залишається тим останнім рубежем оборони, за яким розпочинається остаточна втрата духовності»
Віктор Андрущенко

Кафедра економіки та економічної освіти

Круглий стіл з нагоди 80-річчя кафедри економічної теорії

4 грудня 2014 року з нагоди 180-річчя Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова та 80-річчя кафедри економічної теорії в Інституті управління та економіки освіти НПУ імені М. П. Драгоманова відбувся круглий стіл "Економічна теорія в Україні: відповіді на "економічні шоки" та цивілізаційні виклики".

80-richya 6    80-richya 5    80-richya 8

Пленарне засідання відкрив проректор з наукової роботи НПУ імені М.П. Драгоманова, доктор фізико-математичних наук, професор, Григорій Мирославович Торбін, акцентувавши увагу на вивченні економічних дисциплін, які є важливою складовою фундаментальної фахової економічної освіти студентів.

У роботі круглого столу взяли участь доктор економічних наук, професор кафедри фінансів та фінансово-економічної безпеки Факультету економіки та бізнесу Київського національного університету технологій та дизайну, академік Академії Наук - Алимов О. М.; доктор економічних наук, професор кафедри економічної теорії Інституту управління та економіки освіти НПУ імені М.П. Драгоманова - Страшинська Л. В.; завідувач Відділу регіонального розвитку, Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України, заслужений економіст України, доктор наук з державного управління, професор - Біла С. О.; завідувач кафедри фінансів і банківської справи Київського університету ринкових відносин; член Ради Національного Банку України, доктор економічних наук, професор Ковальчук Т. Т., академік АН ВШ України, ректор Українсько-американського гуманітарного інституту «Вісконсинський міжнародний університет (США) в Україні» доктор економічних наук, доктор педагогічних наук, професор - Романовський О. О.; доктор економічних наук, заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри фінансів економічного факультету Київського Національного університету імені Тараса Шевченка - Варналій З. С.; доктор економічних наук, професор, заступник зав.кафедри політекономії обліково-економічних факультетів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» - Зайцев Ю. К.; доктор економічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу соціальної інфраструктури Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України» - Каленюк І. С.; кандидат економічних наук, доцент кафедри історії та теорії господарства ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» - Колядич О. І., доктор економічних наук, професор, проректор Університету банківської справи Національного банку України - Кравченко І. С.; доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету - Лагутін В. Ф.; доктор економічних наук, професор кафедри менеджменту та маркетингу Університету Економіки та Права «Крок» - Петрова І. Л;, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економічної теорії факультету економіки та підприємництва Університету економіки та права «КРОК» - Радіонова І. Ф.; кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри економічної теорії Національного університету харчових технологій - Салатюк Н. М.;, доктор економічних наук, професор, заступник директора НДФІ ДННУ «Академія фінансового управління» - Соколовська А. М.; доктор економічних наук, професор, зав.кафедри економіки підприємства економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка - Филюк Г. М.; кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету - Штундер І. О.; викладачі кафедри економічної теорії та інституту управління та економіки освіти, студенти.

80-richya 2  80-richya 4  80-richya 7

Мета організації та проведення круглого столу – обговорення сучасних проблем економічної науки, зокрема: стратегій розвитку міст та урбанізованих територій: «Україна – 2020», неврівноваженості валютного курсу як фактора загострення соціально-економічних проблем, інституціональних деформацій в економіці України та шляхів їх подолання, економічного розвитку України та потреб в політ економічному дослідженні його фундаментальних засад, сучасних викликів розвитку вищої освіти, нерівності розподілу доходів у ХХІ столітті, особливостей економічних реформ третього покоління в Україні, проблем та перспектив формування ринку інноваційної праці, освітніх інститутів економіки знань, проблем економічного зростання в Україні, продовольчої безпеки держави, економічної теорії і економічної політики в Україні, ефективної зайнятості в контексті глобалізації та ін.

80-richya 1    80-richya 9    80-richya 10

Всі права захищено!

Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет