Ви тут: ГоловнаБез категоріїЗахист наукових робіт Малої академії наук

Цитата дня

«Що може дати одна людина іншій, окрім краплі тепла? І що може бути більше за це тепло?»
Еріх Марія Ремарк

Кафедра економічної теорії

Студентська звітньо-наукова конференція

1 2017

06 квітня 2017 року в рамках "Тижня студентської науки - 2017" на кафедрі економічної теорії відбулася студентська звітньо-наукова конференція "Соціально-економічні проблеми економіки України". У конференції взяли участь як студенти спеціальності "Економіка", так і студенти неекономічних спеціальностей (факультет історичної освіти, іноземної філології, української мови та літератури, соціально-психологічних наук та управління, філософської освіти і науки, факультет політології та права, фізико-математичний факультет).

Найкращими доповідями, які викликали зацікавленість студентів та викладачів були «Участь України на міжнародному ринку товарів», «Розвиток інноваційного підприємництва в Україні в умовах євроінтеграції», «Бізнес-інкубатори та бізнес-акселератори: сутність та роль у становленні підприємницького сектору в Україні», «SMART CITY: сутність та доцільність впровадження», «Вплив офшорних зон на економіку України».

Доповіді студентів були актуальними, цікавими та дискусійними. Дякуємо викладачам та студентам за участь та бажаємо успіхів у нових звершеннях!

Всі права захищено!

Факультети